cs CS ar AR en EN fr FR de DE uk UK

Ústecko –zakarpatská agentura, z. s.

Spolek je registrován na území ČR
a akreditován na území Ukrajiny
Vznik spolku navazuje na podepsanou Dohodu o spolupráci mezi Ústeckým krajem a Zakarpatskou oblastí. Iniciativa, která předcházela vzniku Dohody, započala v květnu 2016 návštěvou představitelů Zakarpatské oblastní rady v Ústeckém kraji, v srpnu 2016 zavítala delegace z Ústeckého kraje na Zakarpatí. V dubnu 2017 byl schválen text Smlouvy o spolupráci a následně v červnu došlo k jejímu podpisu. Během těchto setkání byly nastoleny otázky vzniku servisní organizace, která by zajišťovala veškeré aktivity spolupráce mezi oběma regiony.

Spolek je zaregistrován na území ČR a rovněž na Ukrajině se sídlem na adrese Zakarpatské oblastní rady. Spolek si již také zajistil odpovídající zázemí v centru Užhorodu. V těchto prostorách budou poskytovány obecně prospěšné služby, jejichž cílem je rozvoj a propagace obou regionů, podpora cestovního ruchu, úzká spolupráce s podnikatelskými subjekty a také zajištění propojení produktů se službami a zážitky. Spolek předpokládá možnost dalšího rozšíření o české centrum.

Spolek UZA vykonává činnost servisní organizace pro Ústecký kraj v regionu Zakarpatské oblasti při naplňování aktivit vyplývajících z Dohody o spolupráci.Kontakt

+ 420 734 204 024
Telefon
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Email